بازدید استاندار سمنان از موسسه خیریه مهد کرامت

به گزارش روابط عمومی مهدکرامت در مورخ هشتم بهمن ماه 1401، مهندس سید محمدرضا هاشمی استاندار سمنان با همراهی فرماندار دکتر بهرامی، دکتر قدس رئیس دانشگاه علوم پزشکی، مهندس رجبی رئیس اداره کل راه و شهرسازی، مهندس مرتضی نژاد شهردار سمنان، دکتر همتی رئیس شورای شهر شهرستان سمنان، سردار عموزاده، مهندس طنانی، مهندس مومنی و تعدادی از کارشناسان و حامیان از موسسه خیریه مهدکرامت بازدید نموده و از نزدیک با خدمات بخش های مختلف بخصوص کلینیک فوق تخصصی چشم این مجموعه آشنا شدند.

در جلسه ای که به منظور اجرایی شدن طرح احداث بیمارستان تخصصی چشم تشکیل شد پروفسور جدیدی به اهمیت احداث بیمارستان تخصصی چشم اشاره نمود و ضمن تشکر از همکاری دلسوزانه تمامی مسئولین، به ضرورت اجرای این پروژه  به جهت ارائه خدمات جراحی تخصصی تاکید کرد. دکتر قدس رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیان نمود : دانشگاه علوم پزشکی در اجرایی شدن این طرح تمام تلاش خود را به کار خواهد بست و همکاری های لازم به جهت تسریع در اجرای این پروژه صورت خواهد گرفت مهندس رجبی رئیس اداره کل راه و شهرسازی هم گفت: تلاش خواهیم کرد تا در اسرع وقت زمین مناسب احداث بیمارستان را در اختیار موسسه قرار دهیم.

هاشمی،  ضمن تشکر از عملکرد و ارائه خدمات موسسه خیریه مهدکرامت به عموم و نیازمندان افزود جهت انجام این کار خیر و ضرورت انجام این پروژه برای استان می بایست دستگاه های اجرایی مربوطه، دلسوزانه به میدان آمده و در اسرع وقت زمین مناسبی را شناسایی و در اختیار این مجموعه قرار دهند.

در انتهای جلسه آقای هاشمی تصریح کرد انشالله با همکاری جهادی دستگاه های اجرایی، 22 اسفند امسال به مناسبت بزرگداشت شهدا زمین بیمارستان تخصصی چشم موسسه کلنگ زنی خواهد شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *