به گزارش روابط عمومی مهد کرامت، هر ماه جشن تولد کودکان تحت حمایت این مرکز برگزار می‌شود، واحد روابط عمومی پس از بررسی پرونده کودکان در واحد نیکوکاری، متولدین هر ماه را شناسایی و با حضور مادران اقدام به برگزاری این جشن می نماید.
در 16 خرداد ماه 1402 نیز جشن متولدین این ماه برگزار گردید و پس از جشن، هدایای تهیه شده از طرف حامیان  و خیرین  به کودکان اهدا گردید و پس از انجام مراسم با صرف کیک تولد این جشن به پایان رسید.
برنامه جشن تولد ماهانه کودکان تحت پوشش موسسه خیریه مهد کرامت هر ماه با هدیه و کیک تولد ادامه خواهد داشت که نیکوکاران می‌توانند با ارسال هدایا، کیک تولد و کمک‌های نقدی در این کار خیر شریک باشند.
 بسیاری از این کودکان تا کنون در جشن تولدی حضور نداشته و هیچ تصوری نسبت به آن نداشتند و حتی هدیه‌ای نیز دریافت نکرده بودند .
حس شادی و خوشحالی آنان در این جشن‌ها وصف ‌ناپذیراست. امید است با حمایت تمامی خیرین و حامیان  هر ماه این جشن‌های تولد باشکوه‌تر برگزار شده و آرزو‌های تعداد بیشتری از این کودکان برآورده گردد تا هیچ کودکی به خاطر عدم توان مالی خانواده و فقر از جشن تولد، حس خوب، هدیه گرفتن و جشن و سرور محروم نماند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *