اولین نشست خبری آقای پروفسور دکتر جدیدی با اصحاب رسانه استان سمنان  شنبه ۱۳ آبان 1402 در موسسه خیریه مهد کرامت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مهد کرامت: آقای پروفسور دکتر جدیدی رئیس هیئت مدیره موسسه خیریه مهد کرامت ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان  گزارشی در خصوص پیشرفت انجام پروژه احداث اولین بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی چشم پزشکی خیر ساز در استان سمنان ارائه سپس به تشریح برنامه های آینده کمیته فنی بیمارستان  پرداخت .

در ادامه خبرنگاران مسائل و پرسشهای خود را  در حوزه ضرورت احداث بیمارستان چشم پزشکی، حمایت های صورت گرفته از طرف مسئولین و خیرین، اشتغال و بکارگیری کادر تخصصی  مطرح  نمودند و آقای دکتر جدیدی در پاسخگویی به آنها  توضیحاتی ارائه نمودند.

آقای دکتر جدیدی  ضمن ابراز خرسندی از تعامل و همکاری ادارات، سازمانها و خیرین گفت همه به دنبال یک هدف هستیم و به یاری خدا می کوشیم تا بتوانیم نیازهای تخصصی و فوق تخصصی درمانی مربوط به چشم پزشکی و جراحی را نه تنها در استان بلکه در کشور پاسخگو باشیم.

آقای مهندس مومنی مدیر پروژه بیمارستان بیان کرد از تمام ظرفیت های موجود استفاده خواهیم کرد و به کمک کارشناسان خبره و با تجربه انشاالله فاز اول  بیمارستان جهت انجام عمل جراحی تا یک سال آینده راه اندازی خواهد شد.

در پایان آقای عباس جدیدی مدیر عامل موسسه از اصحاب رسانه خواست با پوشش و حمایت تخصصی به کمک قلم و توصیف این اتفاق مبارک، برای همشهریان در مطبوعات و فضای مجازی بستر آگاهی، همکاری، تعامل و کمک های مردمی جهت احداث بیمارستان چشم پزشکی خیرساز را جلب نمایند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *